Як відрізнити дерев’яні протипожежні двері від звичайних

Вимоги пожежної безпеки написані кров’ю і не в переносному значенні. Їх порушення стає причиною людських жертв та значної фінансової шкоди. Тому слідувати їм потрібно неухильно. Одним з них є наявність вогнестійких перешкод, що дозволяють локалізувати вогнище загоряння та запобігти розповсюдженню теплового випромінювання, а також чадного газу. Серед цих перешкод є двері. В Україні можна купити протипожежні двері із дерева, скла, металу. Всупереч відомій істині, що дерево — теж горючий матеріал, з нього виробляють дерев’яні протипожежні двері з класом вогнестійкості EI30 — EI60, що цілком достатньо для об’єктів з невеликою кількістю людей.

У цій статті ми розповімо, як зрозуміти, що перед вами не звичайні двері з деревини, а вогнетривкі. А придбати їх так, щоб ціна тішила можна через інтернет-магазин Cortez.

Чому важливі технічні документи на дерев’яні протипожежні двері

Конструктивно дерев’яні протипожежні двері являють собою каркас, зовнішнє оздоблення та наповнювач. Усі елементи з дерева проходять просочення антипіренами у спеціальних ваннах автоклавного типу. Це робить матеріал стійким до горіння на певний час. Внутрішні порожнечі заповнюються ізоляцією, яка не горить і не виділяє токсичні речовини при нагріванні. Як правило, це базальт чи мінеральна вата. Зрозуміло, петлі, ручки та інша фурнітура також повинні мати той же клас вогнестійкості, що й самі двері. По контуру дверного полотна прокладається спеціальний ущільнювач, який спінюється при сильному нагріванні та перешкоджає проникненню диму у суміжне приміщення.

Візуально визначити, що двері перед вами є вогнетривкими, досить складно. Особливо якщо раніше ви подібних конструкцій не бачили.

Тому такий важливий сертифікат та інші супровідні документи. Якість протипожежних дверей, у тому числі з дерева, регламентується законодавчо, тому кожен виріб повинен мати повний пакет документів.

Купити вогнетривкі протипожежні двері з дерева Cortez в Україні

Якщо ви хочете купити вогнетривкі дерев’яні двері, зв’яжіться з представниками Cortez. Це провідний виробник якісних дверей в Україні. В асортименті є і конструкції, які потрібні відповідно до пожежної безпеки. Ціна на протипожежні двері з дерева «Кортез» напевно порадує.

Оцените статью
Добавить комментарий